Skyline skrev:
Ja ja Møffe du kommer bare med din gamle sure og slidte Cossie på Polske medaljer og forskudt fortændingsbanken, så kikker vi på det

Iøvrigt tak for sidst og en herligt lørdag på Fyn og aften på striben i Odense - jeg håber ikke Í blev helt skræmte. **GGG** Lidt synd alle de farlige bimmere ikke ville lege den aften hvor 10 CossieBanditter kom forbi og synd Brian Lautrups M5 bimmer viste sig at være en sløv båd - er da ellers lækker nok
Sky....
Ja... Der var da nogle fine 4*4 Cossier der ude - De biler de kørte i mod kunne jo ALDRIG stå fast nok i det våde vejr til at kører fra noget som helst.
Cossierne kunne sku sætte af... Det så godt ud. Grinede på et tidspunkt lidt af en hvid cossi ecorte der blev ved med at kører rundt og rundt - ind til vi opdagede at der var to nøjagtig ens!!!

... god hummer.
Det heder i øvrigt "stregen" i Odense.
v/h christian